HAKKIMIZDA

    GMT 1996 yılında yapı kimyasalları ve makina yedek parça üretimi için Konya'da Güral Makina olarak kurulmuştur. 2001 yılında Güral Makina Tarım olarak organik ve kimyasal gübre üretimine başlamıştır.

    GMT 17 yıldır yer aldığı tarım sektöründe, yenilikçi, araştırıcı ve geliştirici, aynı zamanda kendine has teknik ve yöntemleriyle, tarımsal alanlar için özel ve etkin organik ve kimyasal sıvı ve toz gübreler üretmektedir. 

    GMT 9 yıldır yaptığı aşı macunu üretiminde; katı, sıvı ve Jel formunda üretim yapan, ilk ve halen tek firma olmakla birlikte ürettiği aşı macunlarıyla Türkiye ihtiyacının %60'ını karşılamaktadır.

    GMT Tarım ürünlerinde verim ve kaliteyi arttıracak ürünlerle, bugüne kadar hep çiftçilerin yanında olmuş ve onların verimli, sağlıklı, bereketli ürünler almasını sağlamıştır. Önümüzdeki yıllarda da daha yenilikçi, daha etkin ve daha ekonomik ürünlerle tarımsal üretime katkıda bulunmaya devam edecektir.

    GMT Üretim hacmini ve ürün yelpazesini giderek arttırmakla birlikte iş ortaklarına özel ve fason üretim desteği de sunmaktadır.